Rang lista studenata s prebivalištem izvan RH koji su se prijavili u E kategoriji za državne stipendije za 2018./2019. ak. godinu
 
 

Pregled

Pretraživanje

Posljednja promjena
2018-12-04


Rang lista ne uključuje osobe s nepotpunim, nepravilnim ili nepravodobnim prijavama u E kategoriji.

R.B.Ime i prezimeNaziv visokog učilištaBodoviPrebivališteOstvaruje pravo 
1MARIJA SIČAJAFakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split2900Izvan RHDaDetalji
2DARKO HERCEGŠumarski fakultet, Zagreb2850Izvan RHDaDetalji
3BOŽANA JAŽOHrvatski studiji, Zagreb2800Izvan RHDaDetalji
4LUCIJA JANJIĆGrađevinski fakultet, Osijek2650Izvan RHDaDetalji
5JOSIPA CRNOGORACKemijsko-tehnološki fakultet, Split2650Izvan RHDaDetalji
6KRISTIJAN PAVIČIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2600Izvan RHDaDetalji
7KLAUDIA PAVIČIĆMedicinski fakultet, Split2600Izvan RHDaDetalji
8IVAN BAKOVIĆFakultet strojarstva i brodogradnje, Zagreb2550Izvan RHDaDetalji
9ANJA VUKADINOVIĆSveučilišni odjel zdravstvenih studija, Split2550Izvan RHDaDetalji
10VIDA VASILJFilozofski fakultet, Zagreb2550Izvan RHDaDetalji
11DANIEL ZEKOFakultet prometnih znanosti, Zagreb2500Izvan RHDaDetalji
12MARINA ZEKOAgronomski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDaDetalji
13KATARINA GUGIĆAgronomski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDaDetalji
14BRANIMIR BILIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2450Izvan RHDaDetalji
15INES PAVKOVIĆFakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split2450Izvan RHDaDetalji
16JOSIP PAVKOVIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2450Izvan RHDaDetalji
17RUŽICA PAVIĆSveučilišni odjel za stručne studije, Split2450Izvan RHDaDetalji
18MATEJA DŽEKOŠumarski fakultet, Zagreb2450Izvan RHDaDetalji
19GABRIJEL SUŠAŠumarski fakultet, Zagreb2400Izvan RHDaDetalji
20JURE VASILJKemijsko-tehnološki fakultet, Split2400Izvan RHDaDetalji
21MARKO VUKOJASveučilišni odjel za stručne studije, Split2400Izvan RHDaDetalji
22JAKOV MIŠKOVIĆPomorski fakultet, Split2400Izvan RHDaDetalji
23ANITA OMAZIĆPravni fakultet, Split2400Izvan RHDaDetalji
24ANITA LUBURIĆPrirodoslovno-matematički fakultet, Split2400Izvan RHDaDetalji
25MIA RAMLJAKKemijsko-tehnološki fakultet, Split2400Izvan RHDaDetalji
26NIVES MUSTAPIĆFakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb2400Izvan RHDaDetalji
27ANTONELA VUČINAFakultet prometnih znanosti, Zagreb2400Izvan RHDaDetalji
28TOMISLAV BARBARIĆElektrotehnički fakultet, Osijek2400Izvan RHDaDetalji
29VESNA GUGIĆPrirodoslovno-matematički fakultet, Zagreb2400Izvan RHDaDetalji
30ANTONELA STANIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2400Izvan RHDaDetalji
Prikazano 1 - 30 (od 860)