Rang lista studenata s prebivalištem izvan RH koji su se prijavili u E kategoriji za državne stipendije za 2019./2020. ak. godinu
 
 

Pregled

Pretraživanje

Posljednja promjena
2019-12-04


Privremena rang lista ne uključuje osobe s nepotpunim, nepravilnim ili nepravodobnim prijavama u E kategoriji.
Studenti koji imaju oznaku DA* u koloni "Ostvaruje pravo", ostvarili su pravo i prihvatili STEM stipendiju.

R.B.Ime i prezimeNaziv visokog učilištaBodoviPrebivališteOstvaruje pravo 
1KLAUDIA PAVIČIĆMedicinski fakultet, Split2950Izvan RHDADetalji
2MATEJ PAVIČIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2950Izvan RHDADetalji
3IVA BANDOVAgronomski fakultet, Zagreb2950Izvan RHDADetalji
4GLORIA DABIĆŠumarski fakultet, Zagreb2950Izvan RHDADetalji
5MARIJA SIČAJAFakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije, Split2900Izvan RHDADetalji
6NIKOLINA GRUBIŠIĆEkonomski fakultet, Split2850Izvan RHDADetalji
7MARCEL MANDIĆEkonomski fakultet, Zagreb2750Izvan RHDADetalji
8DARKO HERCEGŠumarski fakultet, Zagreb2700Izvan RHDADetalji
9KARLO MILINKOVIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2600Izvan RHDADetalji
10ANTE ANĐELIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2550Izvan RHDADetalji
11MARTINA KOZINAPrirodoslovno-matematički fakultet, Split2550Izvan RHDADetalji
12BOŽANA JAŽOHrvatski studiji, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
13IVONA KAPČEVIĆFakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
14DARIA BANOŽAVeleučilište u Karlovcu2500Izvan RHDADetalji
15FABIJAN MIŠKOVIĆStomatološki fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
16ANTONIO ČULJAKFakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
17ANTONELA VUČINAFakultet prometnih znanosti, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
18KLARA ŠEGOPravni fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
19MARKO KOSIRKemijsko-tehnološki fakultet, Split2500Izvan RHDADetalji
20MARIJA DUJMENOVIĆEkonomski fakultet, Osijek2500Izvan RHDADetalji
21IVANA JOZINOVIĆSveučilište u Osijeku, Odjel za matematiku2500Izvan RHDADetalji
22VALENTINA JOZINOVIĆVeleučilište u Slavonskom Brodu2500Izvan RHDADetalji
23MARTIN PERVANFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2500Izvan RHDADetalji
24MATEJA DŽEKOŠumarski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
25ANA PEHARFilozofski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
26IVANA HRKAĆMuzička akademija, Zagreb2450Izvan RHDADetalji
27IVA PAVIĆKemijsko-tehnološki fakultet, Split2450Izvan RHDADetalji
28KRISTINA VUKOVIĆMedicinski fakultet, Osijek2450Izvan RHDADetalji
29NIVES OMAZIĆPrirodoslovno-matematički fakultet, Split2450Izvan RHDADetalji
30KORINA SUDARPrirodoslovno-matematički fakultet, Split2450Izvan RHDA*Detalji
Prikazano 1 - 30 (od 875)