Rang lista studenata s prebivalištem izvan RH koji su se prijavili u E kategoriji za državne stipendije za 2021./2022. ak. godinu
 
 

Pregled

Pretraživanje

Posljednja promjena
2021-12-10


Privremena rang lista ne uključuje osobe s nepotpunim, nepravilnim ili nepravodobnim prijavama u E kategoriji.
Studenti koji imaju oznaku DA* u koloni "Ostvaruje pravo", ostvarili su pravo i prihvatili STEM stipendiju.

R.B.Ime i prezimeNaziv visokog učilištaBodoviPrebivališteOstvaruje pravo 
1LUCIJA ANDRIJANIĆSveučilište u Splitu2900Izvan RHDADetalji
2PETAR RAMLJAKSveučilište u Slavonskom Brodu2800Izvan RHDADetalji
3MARCEL MANDIĆEkonomski fakultet, Zagreb2800Izvan RHDADetalji
4IVAN BAKOVIĆTehničko veleučilište u Zagrebu2750Izvan RHDADetalji
5ANA MIŠKIĆFilozofski fakultet, Zagreb2700Izvan RHDADetalji
6ANA PEHAREkonomski fakultet, Split2700Izvan RHDADetalji
7MARKO PEHARFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2700Izvan RHDADetalji
8MONIKA MAJIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2600Izvan RHDADetalji
9ŠIMUN ILIĆFakultet hrvatskih studija, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
10IVAN JURIČFakultet šumarstva i drvne tehnologije, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
11ANA DREŽNJAKSveučilište u Splitu Sveučilišni odjel zdravstvenih studija2550Izvan RHDADetalji
12VJEKOSLAV DREŽNJAKFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2550Izvan RHDADetalji
13MARIO SESARGrađevinski fakultet, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
14ENA PERVANKineziološki fakultet, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
15TEA PERVANFakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek2550Izvan RHDADetalji
16RAHELA STRINIĆTekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb2550Izvan RHDA*Detalji
17KATARINA GRUBIŠIĆTekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb2550Izvan RHDADetalji
18NIKOLINA GRUBIŠIĆEkonomski fakultet, Split2550Izvan RHDADetalji
19LEA BRAJKOVIĆFilozofski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
20ANĐELA MILINKOVIĆEkonomski fakultet, Rijeka2500Izvan RHDADetalji
21KARLO MILINKOVIĆFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2500Izvan RHDADetalji
22KLARA KRIŠTOGrađevinski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
23TOME KRIŠTOGrađevinski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
24IVANA STAPIĆSveučilište u Splitu Sveučilišni odjel za forenzične znanosti2500Izvan RHDADetalji
25ANJA PAVLOVIĆFilozofski fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
26MARIJA KASALOFakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Split2500Izvan RHDADetalji
27KLARA PAVIČIĆFakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
28MARKO KOSIRKemijsko-tehnološki fakultet, Split2500Izvan RHDADetalji
29MATEA ZOVKOSveučilište u Slavonskom Brodu2500Izvan RHDADetalji
30LUCIJA BEGIĆGrafički fakultet, Zagreb2500Izvan RHDADetalji
Prikazano 1 - 30 (od 1048)